En Ucuz Fiyatı Bulun
Buzdolapları
Derin Dondurucular
Çamaşır Makineleri
Kurutma Makineleri
Kurutmalı Çamaşır Makineleri
Bulaşık Makineleri
Pişirme Grubu
Elektrikli Süpürgeler
Ev Konforu
Ütüler
Kişisel Bakım Ürünleri
İçecek Hazırlama Grubu
Yiyecek Hazırlama Grubu
Doğa Dostu Ürünler
Felsefemiz

"İnsanların Güvenini Kaybetmektense, Para Kaybetmeyi Tercih Ederim" 
 

Bosch'un kurucusu ve yaşadığı dönemde endüstriyel gelişimin öncüsü olan Robert Bosch (1861-1942), buluşlarıyla, çalışma prensipleriyle ve felsefesiyle bir döneme imzasını attı.

Robert Bosch, Bosch markasını günümüze başarıyla taşıyan ve bugün hala güncelliğinden hiçbir şey kaybetmeden geçerli olan felsefesini, o günlerde şöyle özetliyordu:

"İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. Verdiğim sözlere ve ürünlerime duyulan güven benim için her zaman kısa vadeli kazançlardan daha önemli olmuştur."

Robert Bosch


Kurucumuz Robert Bosch’un bizlere miras bıraktığı bu felsefe, 21. yüzyıl dünyasında hala güncelliğini koruyor. Bizler de bu değerli mirasın üzerine kattığımız zenginliklerle markamızı yarınlara taşırken, insanlarımızın da geleceğini sağlam temellerle inşa etme gayretiyle çalışıyoruz. Bosch markasına ve ürünlerine güven duyan insanların sayısı arttıkça kendimizi başarılı sayıyor, bu güvenden aldığımız cesaretle bugün ve gelecek için daha da azimle işimize sarılıyoruz.

Güveninizi kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih edeceğimizden hiçbir kuşkunuz olmasın!


En ileri teknoloji - Yüksek kalite - Pratik kullanım

Bosch’un amacı, ürünlerindeki yenilikçi buluşlarıyla hayatı daha kolay bir hale getirmek ve kullanıcıya zamandan tasarruf ettirerek ev işlerini mümkün olduğunca zahmetsiz ve zevkli hale dönüştürmektir.

Bosch'un tüm ürünleri, kurucusu Robert Bosch'un belirlediği prensiplerle yıllardır aynı amaca yönelik olarak üretilmiştir. Ürünlerimizin ortak özellikleri; en ileri teknoloji, en yüksek kalite ve en üst düzeyde kullanım kolaylığı olarak özetlenebilir.

"Ancak en iyi niyetlerle, en kaliteli hammaddeler, en ileri üretim teknikleri kullanılarak ve her aşamada titiz testlerden geçirilerek üretilen bir ürün Bosch adını taşımaya layıktır."

Robert Bosch


Bosch hayalleri gerçeğe dönüştürüyor: Daha pratik bir günlük yaşam!

Bosch, kullanıcılarının hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Geniş ürün yelpazesi ile solo ürünlerden ankastreye, elektrikli süpürgeden küçük ev aletlerine kadar tüm ürün gamlarında, her tüketicinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak ürünler sunuyor.

Avrupa'nın ilk bulaşık makinesi ve ilk ev tipi buzdolabı BOSCH imzasını taşıyor. Bugün Bosch fabrikalarında üretilen son teknoloji beyaz eşyalar, ev işlerinin çaldığı zamanı size geri verecek!

Bugün Bosch dendiğinde dünyanın her yerinde akla tek bir şey geliyor: "Güven". Çünkü, tüketiciler Bosch markalı bir ürün satın aldıklarında, onu uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanacaklarını biliyor. Bosch tüketicilerini yarı yolda bırakmadan her zaman güvenebilecekleri çözümler sunuyor.