En Ucuz Fiyatı Bulun
Buzdolapları
Derin Dondurucular
Çamaşır Makineleri
Kurutma Makineleri
Kurutmalı Çamaşır Makineleri
Bulaşık Makineleri
Pişirme Grubu
Elektrikli Süpürgeler
Ev Konforu
Ütüler
Kişisel Bakım Ürünleri
İçecek Hazırlama Grubu
Yiyecek Hazırlama Grubu
Doğa Dostu Ürünler
Çevre Politikamız

Eski beyaz eşyalarınız hâlâ çalışıyor olabilir; ancak elektrik ve su sayacınız hızla dönmeye devam ediyor.

Küresel ısınma ve dünya nüfusundaki artışa paralel olarak, enerji tasarrufu ihtiyacının da giderek arttığının bilincinde olan Bosch, her geçen gün sizlere daha tasarruflu ürünler sunmaya devam ediyor. Mesela yeni nesil buzdolaplarımız 15 yıl öncekilere göre %80’e varan oranda daha az elektrik tüketiyor.

Tasarruftan ödün vermeden daha yüksek performans, daha fazla işlevsellik ve konforu sağlamanın yolu; sürekli testler ve iyileştirmelerle ulaştığımız yüksek standartlardan geçiyor. En ekolojik ev aletlerinin en iyi performansı gösterenler olduğuna inanan Bosch, en verimli ev aletlerini tasarlayarak yaşama, insana ve en önemlisi doğaya yatırım yapıyor.

Beyaz eşya alırken neden su ve elektrik tüketimine dikkat etmeliyiz?

Elektrikli ev aletleri satın alırken sadece fiyatına bakarak karar vermek doğru değildir. Yıllarca kullanacağınız ev aletlerinin kullanım maliyetini de düşünmeniz gerekir. Mesela bir çamaşır makinesi satın alırken her bir yüklemede tüketeceği su ve elektrik miktarına da dikkat etmelisiniz. Bazı elektrikli ev aletlerinin kullanım maliyetlerinin çok yüksek olduğu unutulmamalıdır. Verimli kullanım maliyeti olan elektrikli ev aletleri satın alınırken daha fazla para ödeyebilirsiniz; ancak elektrikli ev aletlerinin evlerde ortalama 10-15 yıl kadar kullanıldığı düşünüldüğünde kullanım maliyetindeki verim, her kullanımda size su ve elektrik tasarrufu yaptıracaktır. Verimli kullanım maliyetine sahip elektrikli ev aletleriyle ev ekonomisi ve doğaya da katkı sağlamış olursunuz. Daha fazla elektrik enerjisi tüketen ev aletlerinin kullanılması ile atmosfere daha fazla karbondioksitin atılarak yeryüzü sıcaklığının yükselmesine, sel felaketlerine, buzulların erimesine ve meteorolojik yapının değişmesine neden olunduğu unutulmamalıdır.

Sadece bugünkü değil gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler.

Bosch’un sürdürülebilir, verimli, estetik, ekonomik ve kullanışlı ev aletleri üretirken izlediği yolun temelini; teknoloji oluşturur. Çevre dostu üretim yöntemlerinden enerji verimliliğine sahip teknoloji araştırmalarına kadar tüm birimlerde işlere daima bu ilke yön verir.

Yaşam kalitesi

Bosch ev aletleri; ev işlerini daha da kolaylaştırmak, günlük yaşamı güzelleştirmek için üretilir. Bosch’un faaliyetlerinin temelinde, yorucu ev işlerinin azaltılmasına katkı sağlayan ve böylece yaşam kalitesini yükselten teknolojiler yer alır.

Teknik uzmanlık

Bosch’un deneyimi ve yenilikçi ruhu, büyük teknolojik buluşlara attığı imzalarda kendini gösterir. Teknik anlamda kendini kanıtlamış olan Bosch markası, her seferinde yenilikler üretir. Çünkü insan odaklı felsefesiyle Bosch, günlük yaşamın ihtiyaçlarına yönelik ve azami kullanım faydası sağlayan ev aletleriyle yaşam kalitesini artıran bütünsel çözümler sunar.

Kalite

Kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde Bosch ev aletleri, yüksek verim taleplerini karşılar ve maksimum kullanım rahatlığı sunar. Birinci sınıf kalite, yüksek kaliteye sahip malzemede ve eşsiz işçilikte kendini gösterir. Üstün performans sunan, uzun ömürlü ve yüksek değere sahip Bosch ev aletleri, Bosch üretim felsefesinin açık birer kanıtıdır.

Sorumluluk

Bosch’un çalışma anlayışı dürüstlüğe dayanır. Şeffaf bilgilendirme politikası sayesinde de herkes için – çalışanlar, tedarikçiler ve müşteriler – güvenilir bir marka yaratılmış olur. Dürüstlük ve güvenilirliğin temelinde yatan unsur ise, Bosch’un insana ve doğaya duyduğu saygıdır. Bu temel anlayış, Bosch için, en verimli ev aletlerini geliştirirken çevre dostu üretim yöntemlerine uymak anlamını taşır. Bosch’un “Doğa Dostu Teknoloji” politikası da, doğal kaynaklarımızı koruyan ve sürdürülebilir yaşamı destekleyen Bosch teknolojileri tanımlar. Bu teknolojiler ise, sadece bugünkü değil; gelecekteki yaşamımızı da iyileştirir.

Doğa Dostu Teknoloji

Doğa Dostu Teknoloji mührü, şeffaflık politikamızın bir parçası olarak ilgili ürün hakkında somut bilgilendirme sağlar. Özellikle doğal kaynakları koruyan ve aynı zamanda günlük yaşamı kolaylaştıran teknolojileri ifade eder. Doğa Dostu Teknoloji mührünü taşıyan cihazlar; üretimde istikrarlı, tüketimde verimlidir, performans bakımından da tartışılmaz bir üstünlüğe sahiptir. Doğa Dostu Teknoloji mührü; enerji, su veya diğer doğal kaynaklarda son derece düşük tüketim değerlerine sahip, devrim yaratan teknolojilerin kullanıldığı, en üst düzey verimliliği olan ürünleri gösterir. Ve tabii ki tüm bu ürünler, diğer Bosch ürünlerinde olduğu gibi çevre dostudur. Bu mühür, somut tasarruf değerleri hakkında bilgi verirken verimli kullanıma ve kalıcılığa işaret eder.